HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ 2018-07-05T03:32:58+00:00

Expert Tercüme Hizmetleri’nin kadrosu, her alan ve her dil için ayrı bir tercüman görev alacak şekilde oluşturulmuştur.
Tüm dünya dillerindeki teknik, tıbbi, ticari, edebi, hukuki, finansal vb. alanlarda yazılı, sözlü tercümeler, bunun yanı sıra deşifre ve refakat çalışmaları, sahip olduğu dile hâkim, konusunda uzman tercümanlar tarafından yapılır.
* daima güler yüzlü hizmeti ile üstün kalitede profesyonel çözümler sunan expert tercüme hizmetleri, teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek, sektördeki yenilikleri müşterilerinin hizmetine sunar.

0
Onlarca Dilde
0
Yüzlerce Proje
0
Binlerce Sayfa Tercüme

Yazılı Tercüme

Tüm dünya dillerinde teknik, tıbbi, ticari, edebi, hukuki, finansal çevirelerin yanı sıra, çeşitli alanlarda katalog, broşür, tez, proje, fizibilite, ekspert raporları, sözleşmeler ve teknik şartnameler gibi belgeleriniz yazılı olarak ve talep ettiğiniz takdirde noter onayı yapılmış şekilde tarafınıza teslim edilir.

Ardıl Tercüme

Bu hizmette tercüman, konuşmacı cümlesini ya da paragrafını bitirdikten sonra, konuşma sırasında aldığı notlarında desteğiyle söylenenleri tercüme eder.

Simultane Tercüme

İyi bir dilbilgisine ve güzel bir diksiyona sahip simültane tercüman tarafından yapılan tercümedir. Ses yalıtımlı ve teknik donanımlı bir çeviri kabininde konuşmacının söylediklerini kulaklık vasıtası ile duyup aynı anda hedef dile tercüme ederek mikrofon ile dinleyicilere aktarması şeklinde gerçekleşir.

Evrak Alımı ve Teslimi

Evraklarınızı bize, e-posta, faks ya da dilerseniz kargo yoluyla ulaştırabilirsiniz. Tercümelerinizi basılı kopya, e-posta, cd-dvd, ya da dilerseniz kargo ile size ulaştırabiliriz.

Ses ve Görüntü Çözümleme (Deşifre) İşlemi

Toplantı, seminer, konferans gibi organizasyonlarınızda kaydedilen cd, dvd, formatlarındaki multimedya içeriğinizin uzman ekibimiz tarafından deşifre edilerek, Word, pdf ya da basılı kopyaya dönüştürülmesidir.

Uzmanlık Alanlarımız

  • Ticaret, ekonomi, finans, tıp, kitap, katalog, web sayfaları, akademik çeviriler.
    BUNLARIN DIŞINDA;
    Teknik, hukuki, telekomünikasyon sektörü, enerji ve güç endüstrisi, otomotiv sanayi, tekstil sektörü, reklam sektörü ve bilimsel çevirilerde hizmet sunuyoruz.

Dünyayı Çeviriyoruz..